NB I-es csapattal tartotta a lépést a Csákvár

Összefoglaló 2012. feb. 27. 12:24

Felkészülési mérkőzésen találkozott a Csákvár az NB I-es MVM Paksi FC-vel. Nyigri Richárd együttese 2-0-as vereséget szenvedett.

(fotó: csakvarfoci.hu)

A 28. percben szerzett vezetést a Paks. Bartha László beadása után, a kisebb védelmi hibát kihasználva Magasföldi talált 6 méterről Hegedűs kapujába, 1-0.

A találkozó második gólja a 77. percben született. Montvai Tibor és Szatmári Lóránd játszott össze. Utóbbi irigylésre méltó passzt adott az NB. II.-ben sokszoros gólkirály Montvai elé, aki kilépve védője mögül 8 méterről a kapuba lőtt, 2-0.