A jó hajrájukra építhetnek a bátaszékiek
ÉrtékelésBátaszék SE 2011. dec. 29. 14:43
A Dráva-csoportban szereplő, Bátaszék SE az őszi szezon végén a tabella 12. helyén várhatja a tavaszi folytatást. Az együttes őszi teljesítményéről a klub elnökhelyettese, Bosnyák Ferenc nyilatkozott a teol.hu-nak.
– Milyen elképzelésekkel láttak munkának, milyen célokat tűztek ki a csapat elé, és ebből mi valósult meg?
– Tizenhat év után sikerült felkerülnünk az NB III-ba, újoncként nem is lehetett más a célunk, mint az, hogy megkapaszkodjunk ebben az osztályban – felelte Bosnyák Ferenc, a klub elnökhelyettese. – Ez úgy gondolom többé-kevésbé sikerült, köszönhetően a jó véghajránknak. Céljaink tavaszra sem változnak, szeretnénk meghosszabbítani harmadosztályú tagságunkat.
– Hogy látta a csapat őszi teljesítményét? Melyek voltak a jobb, illetve a gyengébb találkozók?
– Természetesen akadtak olyan összecsapások, amelyek sikerültek, és olyanok is, amelyek nem. A bajnokságot Kiss Jánossal kezdtük, aztán a tizenegyedik fordulóban Kurucsai Kornél ülhetett le a kispadra. A Kaposvár és a Pécs elleni mérkőzéseken nem sok esélyünk volt, így nem voltak meglepők a vereségek. Ezen kívül a Nagyatád és Komló elleni összecsapásokat tudnám még kiemelni, ahol önmagunkhoz képest is gyenge teljesítményt nyújtottunk. A többi meccsen végig partiban voltunk, három olyan egygólos találkozónk is akadt, amelyet akár mi is megnyerhettünk volna. Ráfoghatjuk ezt a rutintalanságunkra, illetve a szerencsére is. Tipikus eset, amikor az egyik oldalon a labda a kapufáról kifelé vágódik, ezzel szemben a másik oldalon befelé pattan.
Forrás, fotó: teol.hu
