Az utolsó pillanatban mentett pontot a Szabadkígyós

HírAlföld, Szabadkigyósi SC, Szolnoki Spartacus 2011. ápr. 28. 12:56

A tavaszi első fordulóból elhalasztott mérkőzést pótolt az Alföld csoportban szerdán a Szabadkígyós és a Szolnoki Spartacus. A találkozó végül fordulatos játékot és hat gólt hozott egyenlő elosztásban. A szabadkígyósiak végül a 92. percben egyenlítettek, a szolnoki Szabó pedig az ellenfél és saját csapata kapujába is betalált.

Szabadkígyós—Szolnoki Spartacus 3—3 (2—2)
Szabadkígyós, 100 néző. V.: Csöngető.

G.: Bagi a 15., Szabó T. (öngól) a 36., Danczik a 92., ill. Sárkány a 4., a 27., Szabó T. az 59. percben.

Szabadkígyós: Varró — Bagi, Gurbán, Mogyoróssy, Hrabovszki — Knyihár, Bagó — Gazsó, Tóth Z. (Hegedűs), Apáti (Danczik) — Dani. Edző: Turcsek Zoltán.

A tavaszi első fordulóból szerdán pótolt mérkőzésen végig a hazaiak irányították a játékot, de mindig a rutinos vendégek vezettek. A jól küzdő hazaiak az utolsó pillanatban egyenlítettek.

Turcsek Zoltán: — Tartalékos csapatunk, ha a befejezéseknél jobban összpontosít győzhetett volna.

Horváth Csaba: — Borzasztó érzés az utolsó percben két pontot veszteni.

Csajok, foci, hírek, fotók, videók: kattints ide!
Hozzászólások: